طراحی سایت وردپرس

طراحی وب سایت وردپرس wordpress همانند دیگر سیستم های مدیریت محتوا برای ایجاد سایت های فول داینامیک با قابلیت های بسیار بالا و سرعت لود مناسب طراحی گردیده و هر ساله طراحان جهان نسبت به بهبود کارآیی و بروز رسانی آن در حال تلاش هستند.

طراحی سایت با وردپرس به دلیل آماده بودن هسته و همچنین تم های متنوع در سریع ترین زمان و با هزینه بسیار پایین انجام می گیرد و افزونه های این سیستم دارای تنوع بسیار بالایی نسبت به دیگر سیستم های مدیریت محتوا می باشند. تنوع سایت های وردپرس بسیار بالا است و در این بخش به نمونه هایی اشاره می کنیم:

طراحی سایت وردپرس
طراحی سایت وردپرس

۱-طراحی سایت دانلود
۲-طراحی سایت شخصی
۳-طراحی سایت خبری
۴-طراحی سایت شرکتی
۵-طراحی سایت آموزشی

سیستم مدیریت محتوای وردپرس دارای امنیت و سرعت بسیار بالایی نسبت به دیگر سیستم ها می باشد. از محسنات CMS وردپرس بروزرسانی خودکار نسخه های جدید آن می باشد. کاربر می تواند به راحتی با یک کلیک سیستم خود را بروزرسانی کند که این قابلیت در جوملا وجود ندارد و شما نیاز دارید پس از بروزرسانی نسخه جوملا کلیه ماژول ها و کامپوننت های آن و حتی قالب سایت خود را هم بروزرسانی کنید. که در برخی مواقع شاید مجبور به طراحی سایت مجدد باشید.
طراحی سایت ارزان با وردپرس با هاست و دامنه رایگان.
طراحی سایت با استفاده از سیستم مدیریت وردپرس
وردپرس ، یک سیستم مدریت محتوای متن باز بوده و ابزاری برای ایجاد وب سایت ها با استفاده از زبان قدرتمند PHP است. وردپرس احتمالا یکی از ساده ترین و قدرتمند ترین ابزارهای ایجاد وبلاگ و سیستم های مدیریت محتوای وب سایت (و یا CMS) است که در حال حاضر از محبوبیت بالایی برخوردار است.
چه کسانی از وردپرس استفاده می کنند ؟
در صورتی که نیاز به امکانات پیچیده ، محاسبات ، الگوریتم های بانک داری و غیره…….ندارید احتمالا وردپرس برای شما گزینه مناسبی می باشد . بسیاری از وبلاگ های مشهور ، رسانه های خبری، سایت های موسیقی،شرکت ها وهمچنین افراد مشهور از وردپرس استفاده می کنند .

به عنوان مثال، وبلاگ های معروف مثل Mashable و TechCrunch هر دو در وردپرس طراحی شده اند. همچنین رسانه هایی مثل The New York Times’ blogs و CNN’s on-air personality همه با استفاده از وردپرس، طراحی شده اند.

اگر شما کنجکاو هستید، و می خواهید وب سایت های بیشتری را که طراحی وب سایت آنها با استفاده از وردپرس صورت گرفته می توانید به آدرس WordPress site showcase مراجعه کنید .
چگونه می توانم با استفاده از وردپرس شروع کنم؟
گروه طراحی وب سایت ۲۴۷ نیازهای اولیه شما را در زمینه طراحی وب سایت با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس و همچنین آپشن های مورد نظر شما بررسی نموده و بسته به نوع نیاز مشتری قالب سایت طراحی و یا از پکیج های آماده که توسط شرکت های معتبر ارائه شده استفاده خواهد کرد .

در این مرحله قالب مورد نظر بسته به نوع درخواست کارفرما سفارشی سازی شده ، نیازهای کارفرما به آن اضافه شده و بعد از اتمام مراحل کار و تایید کارفرما در طی یک جلسه آموزشی نحوه کار ، ویرایش و آپدیت سیستم مدیریت محتوای وردپرس به کارفرما آموزش داده خواهد شد

گروه طراحی سایت ۲۴۷ مفتخر است شما را در طراحی سایت به صورت استاندارد در تمامی مراحل از پیاده سازی تا اجرا همراهی نماید.

برخی نمونه کارهای انجام شده با وردپرس

ردیف شرح پروژه لینک به وب سایت
۱

نمایندگی شیرآلات قهرمان

طراحی اختصاصی قالب وردپرس

ilko
One Comment

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *