طراحی سایت وردپرس

طراحی سایت وردپرس wordpress یکی از سیستم های مدیریت محتوا جهانی است که اکثر وبمسترها برای افراد و سازمان هایی که نیاز به طراحی سایت با سرعت بالا و سئو خوب دارند بکار می گیرند. طراحی سایت وردپرس همانند دیگر سیستم های مدیریت محتوا برای ایجاد سایت های فول داینامیک با قابلیت های بسیار بالا و سرعت لود مناسب طراحی گردیده و هر ساله طراحان جهان نسبت به بهبود کارآیی و بروز رسانی آن در حال تلاش هستند.

wordpressطراحی سایت با وردپرس به دلیل آماده بودن هسته و همچنین تم های متنوع در سریع ترین زمان و با هزینه بسیار پایین انجام می گیرد و افزونه های این سیستم دارای تنوع بسیار بالایی نسبت به دیگر سیستم های مدیریت محتوا می باشند. تنوع سایت های وردپرس بسیار بالا است و در این بخش به نمونه هایی اشاره می کنیم:

۱-طراحی سایت دانلود
۲-طراحی سایت شخصی
۳-طراحی سایت خبری
۴-طراحی سایت شرکتی
۵-طراحی سایت آموزشی

سیستم مدیریت محتوای وردپرس دارای امنیت و سرعت بسیار بالایی نسبت به دیگر سیستم ها می باشد. از محسنات CMS وردپرس بروزرسانی خودکار نسخه های جدید آن می باشد. کاربر می تواند به راحتی با یک کلیک سیستم خود را بروزرسانی کند که این قابلیت در جوملا وجود ندارد و شما نیاز دارید پس از بروزرسانی نسخه جوملا کلیه ماژول ها و کامپوننت های آن و حتی قالب سایت خود را هم بروزرسانی کنید. که در برخی مواقع شاید مجبور به طراحی سایت مجدد باشید.
طراحی سایت ارزان با وردپرس با هاست و دامنه رایگان.

wordpress-3wordpress-2wordpress-1
نمونه کار ۳نمونه کار ۲نمونه کار ۱
wordpress-6wordpress-5wordpress-4
نمونه کار ۶نمونه کار ۵نمونه کار ۴
sample-site9sample-site8sample-site7
نمونه کار ۹نمونه کار ۸نمونه کار ۷
Summary
Author Rating
Aggregate Rating
۵ based on ۱ votes
Brand Name
۷۲۴ws
Product Name
طراحی سایت وردپرس
Price
ريال ۱۰۰۰۰۰
Product Availability
Available in Stock